11/05/19

Sokolský ostrov, Stromovka

Běžíme pro Paměť národa, abychom nezapomněli na osudy politických vězňů, válečných veteránů, obětí holocaustu, disidentů, všech bojovníků za svobodu. Výtěžek Běhu umožní natočit a uchovat další stovky jejich příběhů.

53
registrací

Výsledková
listina

  • 5 km

    kapacita 200 běžců

    start v 10:30

    prezence na místě 8:00–10:15

    startovné on-line od 300 Kč

    registrace na místě 500 Kč

  • 10 km

    kapacita 200 běžců

    start v 10:35

    prezence na místě 8:00–10:15

    startovné on-line od 300 Kč

    registrace na místě 500 Kč

  • 1 km

    rodinný běh

    start ve 13:00

    startovní číslo od 100 kč

    registrace pouze na místě

  • 4 × 2,5 km

    štafetový běh (kapacita 30 týmů)

    start v 10:50

    prezence na místě 8:30–10:00

    startovné on-line 1 500 Kč / tým

    registrace na místě 2 000 Kč / tým

    pravidla štafety ›

On-line registrace ukončena

Registrace na místě Běhu v sobotu 11. 5. 2019 8:00–10:15.

Zázemí běhu na Sokolském ostrově.
Start a cíl na Sokolském ostrově, trasa dále do Stromovky a zpět.

Trasa štafety vede po trase základního okruhu, předávky na trase.

  • areál otevřený od 8:00
  • povrch: asfalt, beton
  • převlékárna, úschovna oblečení a batohů
  • hygienické zázemí, voda na opláchnutí
  • občerstvení pro doplnění energie
  • stojany pro kola

Doprovodný program

Program na pódiu

  • 10:30 slavnostní start s Jaroslavem Pouzarem

Doprovodné akce

  • Paměť národa
    ukázky z naší práce, prodej triček, publikací
  • Jdem Tam bistro
    občerstvení zdravé a zdravější, masové, nemasové, nealkoholické
  • Kejklíř Slávek
    divadlo, velebubliny, žonglování
  • Stan centra Arpida
    představení centra Arpida, aktivity s Arpidou
  • Hudy sport ČB
    ve stoje a s pádlem po řece – zdarma zapůjčení paddleboardů a vybavení

Pořadatelem závodu je Post Bellum, o. p. s.

Harmonogram

  • 8:00–10:15 registrace na místě a vyzvedávání startovních čísel pro registrované on-line na 5 a 10 km a štafetový běh 4 × 2,5 km
  • 10:30 start běhu na 5 km
  • 10:35 start běhu na 10 km
  • 10:50 start štafetového běhu 4 × 2,5 km
  • 13:00 start rodinného běhu na 1 km