11/05/19

Slezskoostravský hrad

Běžíme pro Paměť národa, abychom nezapomněli na osudy politických vězňů, válečných veteránů, obětí holocaustu, disidentů, všech bojovníků za svobodu. Výtěžek Běhu umožní natočit a uchovat další stovky jejich příběhů.

72
registrací

Výsledková
listina

  • 5 / 10 km

    kapacita 1000 běžců

    start ve 12:30

    prezence na místě 9:30–12:00

    startovné on-line od 300 Kč

    registrace na místě 500 Kč

  • 500 m

    rodinný běh (kapacita neomezená)

    start v 10:00

    registrace na místě 9:30–10:00

    startovní číslo od 50 kč

    registrace pouze na místě

  • 1 km

    kondiční běh (kapacita neomezená)

    start ve 12:00

    registrace na místě 9:30–11:30

    startovní číslo od 50 kč

    registrace pouze na místě

  • 5 × 1 km

    štafetový běh (kapacita 50 týmů)

    start v 11:00

    prezence na místě 9:30–10:30

    startovné on-line 1 000 Kč / tým

    registrace na místě 1 500 Kč / tým

    pravidla štafety ›

On-line registrace ukončena

Registrace na místě Běhu v sobotu 11. 5. 2019 9:30–12:00 (štafeta do 10:30).

Zázemí běhu na Slezskoostravském hradě.
Start a cíl na hradě, trasa v podhradí Slezskoostravského hradu, podél řeky Ostravice ke Komenského sadům.

trasa štafety ›

  • povrch: asfalt, beton, tráva, smíšený terén
  • převlékárna, úschovna oblečení a batohů
  • hygienické zázemí, voda na opláchnutí
  • občerstvení pro doplnění energie
  • doprovodný program

Doprovodný program

Doprovodný program

  • Běh pro Paměť národa je součástí akce Freedom Fest. Den plný muziky, pohybu, her a divadla, ale i vážnějšího zamyšlení nad naší minulostí.

Pořadatelem závodu je Pant, z. s., a Post Bellum, o. p. s.

Harmonogram

  • 9:30–10:00 registrace na rodinný běh 500 m
  • 9:30–10:30 registrace na místě a vyzvedávání startovních čísel pro registrované on-line na štafetový běh 5 × 1 km
  • 9:30–11:30 registrace na kondiční běh 1 km
  • 9:30–12:00 registrace na místě a vyzvedávání startovních čísel pro registrované on-line na 5 a 10 km
  • 10:00 start rodinného běhu na 500 m
  • 11:00 start štafetového běhu 5 × 1 km
  • 12:00 start kondičního běhu na 1 km
  • 12:30 start běhu na 5 a 10 km
  • 14:30 slavnostní vyhlášení vítězů