18/05/19

Obora Hvězda

Běžíme pro Paměť národa, abychom nezapomněli na osudy politických vězňů, válečných veteránů, obětí holocaustu, disidentů, všech bojovníků za svobodu. Výtěžek Běhu umožní natočit a uchovat další stovky jejich příběhů.

742
registrací

Výsledková
listina

  • 5 km

    kapacita 1000 běžců

    start v 11:10

    prezence na místě 9:00–10:30

    startovné on-line od 400 Kč

    registrace na místě 600 Kč

  • 10 km

    kapacita 800 běžců

    start v 11:00

    prezence na místě 9:00–10:30

    startovné on-line od 400 Kč

    registrace na místě 600 Kč

  • 1 km

    chůzí i během (kapacita neomezená)

    start ve 13:30

    registrace na místě 11:00–13:15

    startovní číslo od 100 Kč

    registrace pouze na místě

  • 4 × 2,5 km

    štafetový běh (kapacita 50 týmů)

    start v 9:30

    prezence na místě 8:00–9:15

    startovné on-line 2 000 Kč / tým

    registrace na místě 2 500 Kč / tým

    pravidla štafety ›

On-line registrace ukončena

Možnost prezence a vyzvednutí čísla již v pátek 17. 5. od 15:00 do 19:00 v našem stánku v pasáži Lucerna v místě pod visícím koněm.
Zde je možná i nová registrace a okamžité vyzvednutí startovního čísla.

Registrace na místě Běhu v sobotu 18. 5. 2019 8:30–10:30.

Pozor! V sobotu výluka tramvaje Vozovna Strešovice–Petřiny.

Zázemí běhu na pláni Na Vypichu.
Start a cíl na pláni, trasa v oboře Hvězda.

  • povrch: tráva, zpevněné cesty, lesní cesty
  • převlékárna, úschovna oblečení a batohů
  • hygienické zázemí, voda na opláchnutí
  • občerstvení pro doplnění energie
  • doprovodný program

Doprovodný program

Program na pódiu

Doprovodné akce

Pořadatelem závodu je Post Bellum, o. p. s.

Harmonogram

  • 8:30–9:15 registrace na místě a vyzvedávání startovních čísel pro registrované on-line na štafetový běh 4 × 2,5 km
  • 8:30–10:30 registrace na místě a vyzvedávání startovních čísel pro registrované on-line na 5 a 10 km
  • 8:30–13:15 registrace na rodinný běh na 1 km
  • 9:30 start štafetového běhu 4 × 2,5 km
  • 10:30 vyhlášení vítězů štafety
  • 11:00 start běhu na 10 km
  • 11:10 start běhu na 5 km
  • 11:00–13:15 registrace na chůzí i během 1 km
  • 12:40 start dětských běhů na 200 m a 500 m
  • 13:00 vyhlášení vítězů
  • 13:30 start rodinného běhu na 1 km