Změna termínu – Běh pro Paměť národa
Květen 2024
14 míst

Změna termínu

Vážení běžci, přátelé Paměti národa,

přestože nám okolnosti neumožnily uskutečnit Běh pro Paměť národa v klasické jarní podobě (byl přesunut na září – viz informace níže), v sobotu 23. 5. jsme i tak běželi! Moc nás těší, že se do náhradní akce „Každý sám a přitom spolu“ připojilo mnoho už přihlášených běžců a také spousta těch, kteří se určitě ještě na září zaregistrují. Zvláště vaše poznámky připojené k výsledkům jsou skvělé a povzbuzující.

Sobotní akce sice nebyla a ani nemohla být závodem (nesouměřitelné podmínky apod. – však víme), přesto Vám nabízíme k nahlédnutí výsledkovou listinu. Vznikla z časů, které jste nám sami zaslali skrze aplikaci MyLaps.

VÍTĚZI JSOU VŠICHNI, KDO SE PŘIPOJILI!

PDF ke stažení

PDF ke stažení

Informace k přeložení běhu z května na září 2020

Registrace těch z vás, kteří se už na běh v původních termínech přihlásili, zůstávají v platnosti. Moc rádi vás uvidíme na startu v září!

Jestliže Vám nový termín nevyhovuje, můžete místo sebe na start vyslat náhradníka (stačí napsat na email beh@pametnaroda.cz změnu jména, případně délky závodu).

Pokud budete chtít startovné (tj. dar sloužící na podporu dalšího natáčení svědectví pro sbírku Paměť národa) vrátit, pošlete nám prosím Vaše číslo účtu e-mailem na beh@pametnaroda.cz. Zaplacenou částku zašleme v plné výši zpět.

A kdybyste v září neběželi, a přesto nám chtěli dar ponechat a podpořit tak další činnost Paměti národa, budeme za vaši podporu vděční. Děkujeme.

Běžíme pro Paměť národa, abychom nezapomněli na osudy politických vězňů, válečných veteránů, obětí holocaustu, disidentů, všech bojovníků za svobodu.

Výtěžek Běhu umožní natočit a uchovat další stovky jejich příběhů.