Změna termínu

Vážení běžci, přátelé Paměti národa,

vzhledem k současným ochranným opatřením v souvislosti s šířením onemocnění COVID‑19 jsme přesunuli termíny Běhu pro Paměť národa 2020 na září.  

Těžko říci, jak se bude situace dál vyvíjet. Proto jsme raději náš běh přesunuli na dobu, kdy se snad všichni budeme moci v klidu sejít, zhluboka se nadechnout a v cíli se nadšeně objímat.  Věříme, že nám přízeň zachováte a uvidíme se na startu v září! Těšíme se na vás! Vaši podporu budeme moc potřebovat.

A smysl našeho běhu, ten je nadčasový a přesahuje jakékoli viry nebo karantény. Koneckonců ti, za které běžíme, by se současnou situací jistě znepokojit nedali.

Za všechny, kteří byli stateční, postavili se bezpráví nebo totalitě, pomáhali druhým či bojovali za naši svobodu, můžete v září běžet v těchto termínech (některá data jsou už jistá, na ostatních pracujeme):     

Brno – bude upřesněno

České Budějovice – 12. 9. 2020

Hradec Králové – 12. 9. 2020

Jablonec nad Nisou – 12. 9. 2020

Olomouc – 12. 9. 2020

Ostrava – bude upřesněno

Plzeň – 19. 9. 2020

Praha – bude upřesněno

Rejčkov – 12. 9. 2020

Třebíč – bude upřesněno

Uherské Hradiště – 19. 9. 2020

Ústí nad Labem – bude upřesněno

Zlín – 19. 9. 2020

Kdekoli! – bude upřesněno

Registrace těch z vás, kteří se už na běh v původních termínech přihlásili, zůstávají v platnosti. Moc rádi vás uvidíme na startu v září!

Jestliže Vám nový termín nevyhovuje, můžete místo sebe na start vyslat náhradníka (stačí napsat na email beh@pametnaroda.cz změnu jména, případně délky závodu).

Pokud budete chtít startovné (tj. dar sloužící na podporu dalšího natáčení svědectví pro sbírku Paměť národa) vrátit, pošlete nám prosím Vaše číslo účtu e-mailem na beh@pametnaroda.cz. Zaplacenou částku zašleme v plné výši zpět.

A kdybyste v září neběželi, a přesto nám chtěli dar ponechat a podpořit tak další činnost Paměti národa, budeme za vaši podporu vděční. Děkujeme.

Případné další informace naleznete na tomto webu – pod záložkami jednotlivých měst (budeme postupně doplňovat podle vývoje situace), na FB stránce Paměti národa a ve Facebookových událostech k jednotlivým běhům. 

Děkujeme, že s námi zůstanete a těšíme se na shledanou v lepších časech.

Sportu a paměti zdar!

Tým Běhu pro Paměť národa