Změna termínu – Běh pro Paměť národa

Změna termínu

Vážení běžci, přátelé Paměti národa,

přestože nám okolnosti neumožnily uskutečnit Běh pro Paměť národa v klasické jarní podobě (byl přesunut na září – viz informace níže), v sobotu 23. 5. jsme i tak běželi! Moc nás těší, že se do náhradní akce „Každý sám a přitom spolu“ připojilo mnoho už přihlášených běžců a také spousta těch, kteří se určitě ještě na září zaregistrují. Zvláště vaše poznámky připojené k výsledkům jsou skvělé a povzbuzující.

Sobotní akce sice nebyla a ani nemohla být závodem (nesouměřitelné podmínky apod. – však víme), přesto Vám nabízíme k nahlédnutí výsledkovou listinu. Vznikla z časů, které jste nám sami zaslali skrze aplikaci MyLaps.

VÍTĚZI JSOU VŠICHNI, KDO SE PŘIPOJILI!

PDF ke stažení

PDF ke stažení

Informace k přeložení běhu z května na září 2020

Registrace těch z vás, kteří se už na běh v původních termínech přihlásili, zůstávají v platnosti. Moc rádi vás uvidíme na startu v září!

Jestliže Vám nový termín nevyhovuje, můžete místo sebe na start vyslat náhradníka (stačí napsat na email beh@pametnaroda.cz změnu jména, případně délky závodu).

Pokud budete chtít startovné (tj. dar sloužící na podporu dalšího natáčení svědectví pro sbírku Paměť národa) vrátit, pošlete nám prosím Vaše číslo účtu e-mailem na beh@pametnaroda.cz. Zaplacenou částku zašleme v plné výši zpět.

A kdybyste v září neběželi, a přesto nám chtěli dar ponechat a podpořit tak další činnost Paměti národa, budeme za vaši podporu vděční. Děkujeme.